Koperty z nadrukiem | B4 2018-06-02T18:27:33+00:00

Koperty firmowe z nadrukiem | Koperty B4

Nadruki na kopertach B4. Nadruk jednostronny lub dwustronny.

Koperty B4 są najczęściej używane do wysyłania korespondencji lub ofert o większej objętości. Koperta w formacie B4 na rozmiar 353×250 i można do niej włożyć większą liczbę kartek formatu A4 w całości, bez składnia. Zamknięcie znajduje się na krótkim boku, klej jest zabezpieczony papierowym paskiem.

Nadruk możemy wykonać jednostronnie lub dwustronnie.

Specyfikacja

Format: 353x 250 mm
Papier: offsetowy 100 g
Kolor kopert: biały
Kolorystyka: cmyk/0 | cmyk/cmyk
Hot stamping: opcja

koperta z dwustronnym nadrukiem firmowym Damargo

Cennik kopert B4 z nadrukiem

Cennik druku przy standardowym 5% pokryciu grafiką (logo, dane adresowe, informacja o umowie z Pocztą ) z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.
Ceny netto, do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

NakładNadruk
1/0 (czarny)
Nadruk
4/0 (kolorowy)
50 szt.37 zł42 zł
100 szt.55 zł67 zł
250 szt.99 zł127 zł
500 szt.185 zł240 zł
1 000 szt.340 zł460 zł
2 000 szt.680 zł920 zł

Potrzebujesz wycenę dla innego nakładu? Skontaktuj się z nami.

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt koperty C6. W tym celu należy przesłać logo, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Cena projektu od 30 zł netto

Koperty białe, gramatura 100 g, środek koperty biały, zamknięcie na krótkim boku

Koperty B4 mogą być zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Nadruki wykonujemy na specjalistycznej maszynie przeznaczonej do wykonywania nadruków na kopertach.

Nie ma możliwości wykonania nadruku do samek krawędzi koperty. Ważne elementy graficzne raz teksty muszą się znaleźć w minimalnej odległości 5 mm od krawędzi koperty B4.

Jest to technika dzięki której na kopertach można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Jesteś zainteresowany wykonaniem kopert z hot stampingiem? Napisz do nas.

Koperty firmowe z nadrukiem

Profesjonalne nadruki na kopertach, Niskie ceny , wysoka jakość , krótkie terminy. Nadruki wykonujemy na kopertach dostępnych w sprzedaży, są to koperty w formatach DL, C6, C5, B6 oraz C4.

Nadruk do krawędzi koperty
Nadruki bez marginesów, do samej krawędzi koperty czyli na spad otwierają nowe i nietypowe możliwości w projektowaniu eleganckich i nietypowych kopert

Koperty luksusowe

Koperty DeLux
Wykonujemy nadruki na kopertach koperty o podwyższonej gramaturze, 120g, które są sztywniejsze i bielsze od powszechnie używanych kopert

Hotstamping
Wykonanie loga oraz danych adresowych na kopertach metaliczną folią w kolorze złotym, srebrnym lub innym z dostępnych w sprzedaży

Nadruk dwustronny

Kolorowy nadruk nie tylko na pierwszej ake także na drugiej stronie koperty wyróżni Państwa kopertę spośród setek innych przesyłek