FAQ2018-06-06T11:47:14+00:00

Tak. Jeżeli klient nie posiada projektu i nie umie takiego przygotować nasi graficy wykonają taki bezpłatnie jeżeli zamówi minimum 1000 kopert jednego rodzaju.

Wszystkie informację znajdują się na tej stronie. Jak przygotować projekt

Nadruki wykonujemy na kopertach dostępnych w sprzedaży, są to formaty w kolorze białym: C6, DL. C5, B5, C4, C3. lub kremowym: DL, C5

Nadruk możemy wykonać także innych nietypowych formatach. Osoby zainteresowane takim zamówieniem prosimy o kontakt.

Oczywiście. Beż żadnych problemów wykonamy taki nadruk na całej powierzchni drugiej strony koperty, także na skrzydełku.

Niestety nie zadrukowujemy kopert jednolitymi tłami.

Wszystkie ceny podane są w cenniku. Cena zawiera koszt koperty oraz nadruk. Cennik

Wszystkie nadruki wykonujemy w systemie kolorystycznym CMYK oznacza to że jeżeli w projekcie zostaną użyte kolory z palety Pantone to zostaną one automatycznie przekonwertowane do CMYK

Przyjmujemy projekty w formacie EPS lub PDF bez dołączonych profili kolorystycznych.

Prosimy wszystkie czcionki występujące w projekcie koniecznie zamieniać na krzywe.

Projekt w systemie kolorystycznym CMYK

Inne firmy wykonujące nadruki na kopertach zalecają pozostawienie marginesu o szerokości 5 lub 3 mm. My nie stawiamy takich ograniczeń. W przypadku kopert w najpopularniejszych formatach takich jak C6, DL, C5, lub B5 możemy wykonać nadruk do samej krawędzi, ze wszystkich stron, bez marginesu.

W przypadku nadruku na kopertach C4 należy uwzględnić ograniczenia, które wynikają z wielkości pola jakie może nadrukować maszyna na której wykonywane są nadruki na kopertach, maksymalne pole zadruku wynosi 215 mm x 406 mm. Wynika z tego że nadruk można wykonać bez marginesu maksymalnie z 3 stron ponieważ szerokość koperty C4 wynosi 229 mm.

Przejdź do góry