Koperty z nadrukiem

Drukowanie adresów na kopertach. Adresowanie kopert

Zamawiając u nas koperty firmowe z nadrukiem, można od razu zamówić także personalizację polegającą np. na adresowaniu kopert, czyli na nadruku adresów osób, firm lub instytucji, do których będziecie Państwo wysyłali korespondencję. Personalizować możemy adres odbiorcy oraz inne zmienne dodatkowe informacje, jakie chcecie zamieścić na kopertach.

O ile jest zaadresowanie kilku kopert nie jest żadnym problemem to już zaadresowanie setek lub kilku tysięcy kopert jest sporym wyzwaniem. Możemy pomoc Państwu w wykonaniu tego niewdzięcznego zadania. Zamiast drukować etykiety adresowe, które potem trzeba przykleić na każdej kopercie, co także zajmuje czasami bardzo dużo czasu, możecie zamówić koperty z już nadrukowanym adresem odbiorcy.

Adresowanie możemy wykonać na etapie zamawiania u nas kopert z nadrukiem firmowym. Wykonując nadruk logo i adresu Państwa firmy możemy jednocześnie nadrukować adresy odbiorców. Nadruk adresu możemy wykonać także na kopertach powierzonych, które już wcześniej zostały zadrukowane dowolną grafiką.

Żeby wykonać adresowanie kopert było możliwe musimy otrzymać bazę adresową stworzoną w dowolnym arkuszu kalkulacyjnym np. Excel. Plika z bazą należy odpowiednio przygotować. Dane adresowe powinny być odpowiednio podzielone w taki sposób, aby można było swobodnie nimi operować podczas przygotowywania personalizacji. Nie należy wstawiać do jednej komórki całej informacji tylko podzielić ją na mniejsze części tak jak to pokazano na rysunku

Jeżeli nie chcecie Państwo udostępniać swojej bazy danych, to możecie samodzielnie przygotować personalizację i dostarczyć nam gotowy plik do druku. Plik powinien być wielostronicowym PDF. W przypadku bardzo dużych baz PDF można podzielić  na mniejsze części. Rozmiar strony do druku musi być zgodny z wymiarami wybranej koperty, a sam tekst musi być umieszczony w miejscu, w którym ma być wydrukowany.

Gwarantujemy, że państwa baza nie zostanie nikomu udostępniona, a po wykonaniu zamówienie zostanie skasowana.