Koperty z nadrukiem

Drukowanie adresów na kopertach. Adresowanie kopert

Zamawiając u nas koperty firmowe z nadrukiem można od razu zamówić także personalizację kopert polegającą na nadruku adresów osób, firm lub instytucji do których będziecie Państwo wysyłali korespondencję. Personalizować możemy adres odbiorcy oraz inne dodatkowe zmienne dane jakie chcecie zamieścić na kopertach.

O ile jest zaadresowanie kilku kopert nie jest żadnym problemem to już zaadresowanie setek lub kilku tysięcy kopert jest sporym wyzwaniem. Możemy pomoc Państwu w wykonaniu tego niewdzięcznego zadania.

Adresowanie możemy wykonać na etapie zamówienie polegającego na nadruku państwa logo na kopertach oraz na Waszych wcześniej zadrukowanych kopertach, które nam dostarczycie.

Dane do nadruku personalizowanego pobierane są z bazy danych stworzonej w dowolnym arkuszu kalkulacyjnym np Excelu. Plika z baza należy odpowiednio przygotować. Dane do personalizacji powinny być podzielone  na części tak aby można było swobodnie nimi operować podczas przygotowywania personalizacji. Nie należy wstawiać do jednej komórki całej informacji tylko podzielić ją na mniejsze części tak jak to pokazano na rysunku

Możecie Państwo przygotować taką personalizację samodzielnie i dostarczyć nam gotowy plik do druku. Plik powinien być wielostronicowym PDF. W przypadku bardzo dużych baz można PDF podzielić  ma części. Rozmiar strony do druku musi być zgodny z formatem, rozmiarem wybranej koperty a sam tekst musi być umieszczony w miejscu w którym ma być wydrukowany.

Gwarantujemy że państwa baza nie zostanie udostępniona a po wykonaniu zamówienie zostanie skasowana.