Koperty firmowe z nadrukiem | Koperty C3

Nadruki na kopertach C3. Nadruk jednostronny lub dwustronny.

Koperty w formacie C3 na rozmiar 458×324. Nadruk na kopertach C3 możemy wykonać jednostronnie lub dwustronnie. Zamknięcie znajduje się na krótkim boku, klej zabezpieczony jest papierowym paskiem.

Specyfikacja

Format: 458 x 324 mm
Papier: offsetowy 110 g
Kolor kopert: biały
Kolorystyka: cmyk/0 | cmyk/cmyk
Hot stamping: opcja

koperta z dwustronnym nadrukiem firmowym Damargo

Cennik kopert C3 z nadrukiem

Cennik druku przy standardowym 5% pokryciu grafiką (logo, dane adresowe, informacja o umowie z Pocztą ) z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.
Ceny netto, do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

NakładNadruk
1/0 (czarny)
Nadruk
4/0 (kolorowy)
100 szt.123 zł143 zł
250 szt.198 zł239 zł
500 szt.367 zł438 zł
1 000 szt.670 zł837 zł
2 000 szt.1317 zł1654 zł

Potrzebujesz wycenę dla innego nakładu? Skontaktuj się z nami.

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt koperty C3. W tym celu należy przesłać logo, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Cena projektu od 30 zł netto

Koperty białe, gramatura 110 g, środek koperty biały, zamknięcie na krótkim boku

Koperty drukowane są jednostronnie w jednym kolorze (czarnym) lub w pełnym kolorze – CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki. Nadruk wykonywany jest cyfrowo.

Nie ma możliwości wykonania nadruku do samek krawędzi koperty. Ważne elementy graficzne raz teksty muszą się znaleźć w minimalnej odległości 5 mm od krawędzi koperty B4.

Jest to technika dzięki której na kopertach można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Jesteś zainteresowany wykonaniem kopert z hot stampingiem? Napisz do nas.