Kwadratowe koperty z nadrukiem

Nadruki na kopertach kwadratowych. Nadruk jednostronny lub dwustronny.

Koperty kwadratowe z kolorowym nadrukiem firmowym i reklamowym. Nadruk na kwadratowych kopertach możemy wykonać jednostronnie lub dwustronnie do samej krawędzi koperty ze wszystkich stron,

Specyfikacja

Format: 155 x 155 mm | 165 x 165 mm
Papier: offsetowy 100 g
Kolor kopert: biały
Kolorystyka: cmyk/0 | cmyk/cmyk
Hot stamping: opcja

koperta z dwustronnym nadrukiem firmowym Damargo

Cennik kopert kwadratowych z nadrukiem

Cennik druku przy standardowym 5% pokryciu grafiką (logo, dane adresowe, informacja o umowie z Pocztą ) z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.
Ceny netto, do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Koperty 156×156 mm lub 165×165 mm

[ws_table id=”13″]

Potrzebujesz wycenę dla innego nakładu? Skontaktuj się z nami.

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt koperty. W tym celu należy przesłać logo, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Cena projektu od 30 zł netto

Koperty białe, gramatura 100 g, środek koperty biały

Koperty kwadratowe drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Nie wykonujemy nadruków na kopertach kwadratowych w systemie kolorystycznym innym niż CMYK
Nadruki na kwadratowych kopertach wykonujemy na specjalistycznej maszynie przeznaczonej do wykonywania nadruków na kopertach.

Nadruk na kopertach kwadratowych możemy wykonać dwustronnie do samej krawędzi koperty, bez brzydkich białych marginesów, na tzw. spad, ze wszystkich czterech stron.

Jest to technika dzięki której na kopertach można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Jesteś zainteresowany wykonaniem kopert z hot stampingiem? Napisz do nas.