Koperty z nadrukiem

Nadruki na kopertach na spad. Druk do krawędzi i bez marginesów

Nadruk na kopertach bez marginesów wykonujemy na maszynach dedykowanych do tego typu zleceń. Jest to sprzęt który umożliwia wykonanie nadruku do samej krawędzi, brzegu koperty, na tzw. spad, bez pozostawiania niezadrukowanego marginesu.

Nadruk na spad ze wszystkich stron jest możliwy na kopertach C6, DL, C5, B5 oraz kwadratowych 155×155 i 165×165 mm. Na większych kopertach także jest możliwość wykonania nadruku do krawędzi koperty lecz z pewnymi ograniczeniami. Ograniczenia dotyczą nadruku na kopertach C4 i B4 ponieważ koperty te są szersze od głowicy drukującej, która ma 215 mm. Szerokość głowicy jest mniejsza niż szerokość koperty C4 lub B4 i dlatego nadruk na spad można wykonać tylko na jednym długim boku oraz na maksymalnej szerokości 215 mm na jednym lub dwóch krótkich bokach koperty.

Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem kopert C4 lub B4 z nadrukiem firmowym na spad i nie wiesz czy Twój projekt będzie można wydrukować. Sprawdzimy projekt i powiemy czy jest to możliwe.

Cennik kopert z nadrukiem na spad