Referencje 2012-09-03T11:02:57+00:00

 

Firma Verso jest stałym dostawcą opracowań i wydruku materiałów poligraficznych dla naszego zakładu tj. Dąbrowskiej Fabryki Maszym Elektrycznych „DAMEL” S.A.
Współpraca z firmą Verso jest możliwa dzięki dobrej jakości obsługi, terminowości oraz realizacji zamówień zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Jako usługobiorca firmy Verso polecamy tę firmę jako zaufanego i sprawdzonego kontrahenta

Grzegorz Gębski
Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaźy
DFME DAMEL S.A.w Dąbrowie Górniczej

[hr]

W firmie Verso zamawialiśmy druk kuponów. Firma wywiązała się z naszego zlecenia wzorcowo – potrzebowaliśmy ich błyskawicznie a Verso wykonało dla nas usługę w czasie szybszym, niź oczekiwaliśmy.
Zarówno podejście do klienta, jak i sam poziom wykonania oceniamy bardzo pozytywnie i rekomendujemy ją.

Jacek Szymczak
Specjalista ds. marketingu
Terma Technologie Sp. z o.o. I Czaple 100 I 80-298 Gdańsk
tel. +48 58 / 694 05 43 I fax +48 58 / 694 05 06
www.termatechnologie.com, jacek.szymczak@termatechnologie.com

[hr]

Już po raz kolejny chcę podziękować Państwu za wspaniałą współpracę. Od wielu lat korzystamy z Państwa usług. Nigdy się nie zdarzyło, byśmy byli niezadowoleni. Zawsze jest ciekawa oferta i dobre ceny za wykonanie usługi. Dobry kontakt i co ważne bardzo krótki czas realizacji zamówienia. Wielu znajomym udało mi się z sukcesem polecić firmę „VERSO” jako wiarygodną i godną zainteresowania.

 

Z poważaniem
Cech Rzemiosł Różnych Nowy Targ

[hr]

Uprzejmie dziękujemy za szybką i sprawną realizację naszego zamówienia. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych przez Państwa firmę kart świątecznych.

Jan Kansy
Dyrektor
Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu
tel: 077/5411580; faks: 077/5411600

[hr]

Osoby zamawiające koperty zamawiały także

 

[one_third first]

Papier firmowy

[/one_third]

[one_third]

Teczki firmowe, ofertowe

[/one_third]

[one_third]

Wizytówki firmowe

[/one_third]

Koperty firmowe z nadrukiem

Profesjonalne nadruki na kopertach, Niskie ceny , wysoka jakość , krótkie terminy. Nadruki wykonujemy na kopertach dostępnych w sprzedaży, są to koperty w formatach DL, C6, C5, B6 oraz C4.

Nadruk do krawędzi koperty
Nadruki bez marginesów, do samej krawędzi koperty czyli na spad otwierają nowe i nietypowe możliwości w projektowaniu eleganckich i nietypowych kopert

Koperty luksusowe

Koperty DeLux
Wykonujemy nadruki na kopertach koperty o podwyższonej gramaturze, 120g, które są sztywniejsze i bielsze od powszechnie używanych kopert

Hotstamping
Wykonanie loga oraz danych adresowych na kopertach metaliczną folią w kolorze złotym, srebrnym lub innym z dostępnych w sprzedaży

Nadruk dwustronny

Kolorowy nadruk nie tylko na pierwszej ake także na drugiej stronie koperty wyróżni Państwa kopertę spośród setek innych przesyłek